Dames blousen en tuniekjes
(101) (101 artikelen)Damesblousen en tuniekjes
Damesblousen en tuniekjes zijn gewoon handige kledingstukken. Daarnaast zijn het ook kledingstukken die hoog op de wishlist van vrouwen staan. En dat snappen wij heel goed bij Castelijn Mode Beek! Het zijn niet alleen populaire kledingstukken, omdat ze (vaak) van een fijne stof gemaakt worden. Maar ook doordat ze zo veelzijdig zijn, je kan er alle kanten mee op. Dit komt, omdat ze er in super veel kleuren en modellen zijn waardoor je er eindeloos mee kunt combineren.Shop je liever online? Bestel dan makkelijk en snel in onze webshop. Als je op een werkdag voor 15:00 uur besteld dan heb je het de volgende dag al in huis! En op de nieuwe collectie heb je altid gratis verzending!
Zoveel verschillende soorten voor zoveel verschillen gelegenheden. Van een meer trendy stijl blouse met een printje naar een monochrome blouse die goed werkt voor een business casual kleding stijl. Bij Castelijn Mode hebben we voor elke soort stijl wel een dames blouse. Merken zoals Opus, YAYA, Geisha, Studio Anneloes en Someday hebben wij in onze collectie. Het dragen van een mooie blouse geeft je een goed gevoel en dat geven wij graag aan je.
Merken
Veel leuke dames merken hebben Blouse en Tuniekjes in hun collectie. We hebben hieronder even 2 merken uitgelicht die altijd leuke items in hun collectie hebben en waar we ook een ruime collectie van hebben in onze winkel en webshop.
De stijl en de kleuren dat maakt dat YaYa kleding altijd herkbaar is. Overal waar je het merk tegen komt herken je het meteen. Dus ook als je een blouse of tuniek draagt van YaYa. Wij zijn er fan van!
YaYa kleding online
De stoffen waar Studio Anneloes mee werkt zijn super populiar op dit moment. Het gaat om de travel kwaliteit stoffen die ze gebruik in hun collectie. Vooral dat het niet kreukt is een enorm plus punt van de stof. Daardoor hoef je het niet te strijken en kan je het ook makkelijk meenemen als je op reis gaat. Ontdek nu snel de collectie van Studio Anneloes
Studio AnneloesLooks
Maar hoe combineer je nou deze items? Draag een blouse met een blazer om het wat gekleder te maken. Wil je een classy look hebben? Draag er dan een trui over heen.Dit kun je ook doen met de tuniekjes. Ook hier kun je een blazer op dragen. Maar door het te dragen op een stoere skinny jeans maak je het super casual en is het dus uitermate geschikt voor je stap-avondje met vriendinnen!